Spoštovani starši,

po končanem postopku sprejema otrok so v Vrtcu Antona Medveda Kamnik nastala prosta mesta po posameznih enotah in letnikih rojstva. Nadaljnji sprejem se bo odvijal tako, da bo vrtec k podpisu pogodbe o vključitvi otroka v vrtec po prednostnem vrstnem redu s centralnega čakalnega seznama pozival vlagatelje, ki so navedli vrtec s prostim mestom kot eno izmed izbir, ali če so se v vlogi opredelili za katerikoli vrtec, glede na starost, prosto mesto v posameznem oddelku in glede na program vrtca, ki se izvaja v oddelku.

V kolikor ponujena enota za sprejem vašega otroka ne bo več aktualna, nas prosim o tem čim prej seznanite po telefonu št.: 01 830 33 38 ali e-pošti.

Z lepimi pozdravi,
svetovalna služba

Centralni čakalni seznam za naknadni sprejem otrok (7.6.2019) centralni čakalni seznam