Enota Pestrna

Novičke

• Spoznavanje barv in oblačil

11.6.2019

V naši skupini smo v mescu maju ’19, spoznavali / prepoznavali barve in oblačila… Oblačila smo med drugim tudi razvrščali po barvah (glede na ustrezno barvo škatle…). Otroci so se urili v samostojnem oblačenju / slačenju različnih kosov oblačil.

Barve smo utrjevali tudi »med gibanjem« in sicer tako, da so otroci med tekom razvrščali plastične rekvizite v ustrezne barve obročev v avli.

lune

lune1

lune2

• Mali vrtnarji

11.6.2019

Pripravili smo si lopatke, kanglice, prinesli zemljo in korita, ki smo jih pridno napolnili z zemljo in vanjo posadili sadike jagod. Zelo smo uživali v igri z zemljo in zraven naredili še nekaj koristnega. Na koncu smo naše sadike zalili z vodo.

Sedaj pa sledi opazovanje in pridno zalivanje. Komaj čakamo, da jih bomo obirali in njam, njam iz njih naredili kaj dobrega ……. in pojedli.

PIKAPOLONICE

Obvestila za starše

• Zaključno srečanje v enoti Pestrna

30.5.2019

V spodnji priponki se nahaja terminski plan zključnih srečanj z družinami.

Srečanje družin

• Pogovorne urice za mesec Maj, v enoti Pestrna

7.5.2019

V spodnji priponki se nahaja terminski plan Pogovornih uric, za mesec Maj.

Pogovorne urice

• Pogovorne urice za mesec April, v enoti Pestrna

29.3.2019

V spodnji priponki se nahaja terminski plan Pogovornih uric, za mesec April.

Pogovorne urice