Enota Pedenjped - Stara Duplica

Poslovni čas: 5.30 do 16.30

Novičke

• Pozdrav poletju

Pa smo ga le dočakali, poletje in z njim še zadnje druženje z enoto Pestrna v skupnem projektu z naslovom "Pozdrav letnim časom - Športne igre". Tokrat smo se pomerili v igrah z vodo, pobirali rože in igrali hokej na travi.

• Doživljajski sprehod po Arboretumu

Ob zaključku šolskega leta smo se z otroki ob spremstvu staršev in vodičke Mateje sprehodili po Arboretumu. Park smo spoznali kot življenjski prostor živih bitij, kot rastlinsko zbirko in živo umetnino. Med sprehodom smo se dotikali drevesne skorje, opazovali drevesa in obliko listov, vohali cvetove vrtnic, opazovali in hranili ribe, peli, pozvonili na zvonček želja... ter čisto na koncu uživali na igrišču in ob sladoledu.

• Bosih nog naokrog

S Tubijem smo se odpravili na sprehod, iskat pokošeni travnik. Našli smo ga. Pokošena, mehka trava, ravni pravšnja za hojo z bosimi nogami. Pa ne samo za hojo. Bosi smo tekali gor in dol, se kotalili, vrteli, preskakovali kozličke in tudi količke,... Ja, prav zares smo uživali.

Obvestila za starše

• Vabljeni na doživljajski sprehod po Arboretumu

V ponedeljek, 17.6.2019, ob 17.00 uri.

Veseliva se srečanja z vami!

Nataša in Irena

• Vabilo na pogovorne urice

Obveščamo vas, da bodo pogovorne urice za mesec maj, 7.5.2019 od 16.30 ure dalje.

Vljudno vabljeni

Nataša Lanišek, Ani Flerin

• Pogovorne urice

Obveščamo vas, da bodo pogovorne urice za mesec april, 9.4.2019.

Nataša Lanišek, Ani Flerin