Enota Pedenjped - Stara Duplica

Poslovni čas: 5.30 do 16.30

Novičke

• Predbralna značka Veronikin zaklad

16.4.2019 smo se v Kamniku v dvorani knjižnice Franceta Balantiča udeležili zaključka Predbralne značke Veronikin zaklad.

• Obiskal nas je čebelar

Naše odkrivanje in spoznavanje čebelarstva je s svojim obiskom podkrepil čebelar Rado.

• Plavalni tečaj

Za nami je teden plavanja v bazenu Cirius v Kamniku. Otroci so se počasi in zanesljivo prilagajali na vodo, se učili plavati, posamezniki pa so izboljšali svojo plavalno tehniko.

Obvestila za starše

• Pogovorne urice

Obveščamo vas, da bodo pogovorne urice za mesec april, 9.4.2019.

Nataša Lanišek, Ani Flerin

• Plavalni tečaj

Obveščamo vas, da bo plavalni tečaj za otroke iz enote Pedenjped potekal med 25.3. in 29.3.2019 v dopoldanskem času.

Otroci naj bodo v času plavalnega tečaja v vrtcu do 7.00 ure. Zajtrk bo eno uro prej kot običajno, kosilo po ustaljenem urniku, malico dobijo na bazenu.

V manjšem nahrbtniku naj imajo potrebno opremo.

Lepo vas pozdravljamo in se veselimo novih doživetij z vašimi otroki.

• Pogovorne urice

Obveščamo vas, da bodo pogovorne urice za mesec februar, 12.2.2019 ob 16.30 uri.

V primeru nepredvidenih dogodkov, si pridržujemo pravico do spremembe termina pogovornih uric.

Vabljeni.

Nataša Lanišek, Anica Flerin