NOVO - spremembe

3. 6. 2020

Poletne rezervacije in odsotnost otrok v času poletja.

SPOŠTOVANI STARŠI

29. 5. 2020

Spoštovani starši,

v imenu kolektiva Vrtca Antona Medveda Kamnik se vam iskreno zahvaljujemo za strpnost in sodelovanje v obdobju epidemije koronavirusa.

S ponedeljkom, 1. 6. 2020, bodo naše igralnice, glede na vaša sporočila, zaživele v polnem številu in po običajno ustaljenem urniku.

Zaradi zaščite otrok in zaposlenih svetujemo, da tudi v prihodnje, ob prihodu v vrtec, upoštevate zaščitne ukrepe - uporabo zaščitnih mask in razkuževanje rok.

Še vedno velja pogoj za vstop otroka v vrtec - popolnoma zdrav otrok in Izjava staršev pred vstopom otroka v vrtec.

Okrožnica

OBVESTILA V ČASU KORONAVIRUSA

Starši in otroci, spodnja stran pa je namenjena prav vam. Zaupajte nam kako je izziv opravila vaša družina, priložite fotografijo in objavili jo bomo na naši spletni strani. Klik na spodnji napis vas bo popeljal v galerijo vaših raziskovanj in ustvarjanj. Prispevke že nestrpno pričakujemo in se jih veselimo.

Klikni in si oglej prispevke staršev in otrok:

Otroci in starši ideje 1Otroci in starši ideje 2