8. 5. 2020

Spoštovani starši,

Prosimo vas, da pozorno preberete priloženo okrožnico MIZŠ, priporočila NIJZ in sklep RSK za pediatrijo. V primeru, da želite vključiti otroka v vrtec, izpolnjeno in podpisano izjavo staršev pred vstopom otroka v vrtec  pošljite  na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali osebno v poštni nabiralnik uprave vrtca Novi trg 26b, Kamnik do torka, 12. 5. 2020, do 12.00.

Vključitev otroka v vrtec bo možna, ob pogojih, da je otrok popolnoma zdrav in da boste pravočasno oddali izjavo staršev.

Verjamemo, da bo začetek vrnitve otrok v vrtec uspešen in vas lepo pozdravljamo.

Liana Cerar, ravnateljica vrtca

izjava_starsev

sklep_RSK_za_pediatrijo

priporocila_NIJZ