ZAKLJUČČNA

Vključitev otroka v vrtec je za starše pomemben dogodek prav tako ocenjujemo, da je za starše in otroke velika prelomnica, tudi slovo od prijateljev, strokovnih delavcev, vrtca. Tako kot se v vrtcu veselimo meseca septembra in vstop v vrtec za veliko število otrok, se veselimo tudi časa, ko so naši varovanci dozoreli do te mere, da so pripravljeni na vstop v šolo. Otrokom in njihovim staršem želimo jim pripraviti nepozaben dogodek, zato bomo pripravili vsem otrokom, ki se bodo všolali posebno prireditev, ki bo namenjena samo njim.

S tem dogodkom želimo :

• Spodbujati veselje do umetniških dejavnosti,
  • spodbujati izražanje s poudarkom na spoznavanju kultur, običajev in načina življenja,
  • spodbujanje skupnega druženja otrok, ki odhajajo v šolo na nivoju celotnega Vrtca Antona Medveda Kamnik.

Na prireditvi bo sodeloval Otroški pevski zbor vrtca, folklorna skupina, gledališka skupina, otroci, strokovni delavci…