Izvajanje dodatnih dejavnosti sodi med storitveno dejavnost in v nobenem primeru ne sodi v kurikul vrtca, ne glede na to ali so njene vsebine in cilji skladni z vsebinami in cilji Kurikula za vrtce. V vrtcu se dodatne dejavnosti izvajajo predvsem na željo staršev. Vrtec lahko k izvedbi dejavnosti povabi strokovne delavce vrtca ali zunanje izvajalce. Dodatna dejavnost kot taka ne sme posegati v program vrtca in ne sme motiti izvajanja kurikula. Stroške za izvedbo dodatnih dejavnosti krijejo starši sami.

V šolskem letu 2018/19 bomo ponudili naslednje dodatne dejavnosti:

• plesne urice, izvajalec Plesna šola Miki
  • igralne urice za otroke od 3-6 let, izvajalci strokovni delavci vrtca