Vrtec Antona Medveda Kamnik

Novi trg 26 B, 1241 Kamnik | tel.: (01) 830 33 30 | fax: (01) 839 13 27 | e-pošta: info@vrtec-kamnik.si

31. 8. 19

Logo EKP socialni sklad ENG

1MIZS

Projekt PV- 1. zaposlitev se nadaljuje tudi v novem šol. letu.

Naši kandidati Eva, Jasna in Petra so v tem času pridobivali znanja s področij usposabljanja kot so spretnosti in učinkovito izvajanje vzgojno-izobraževalnega dela, znanja in razumevanja, spoznavanje stališč, prepričanj in vrednot vrtca. V poletnem času so se aktivno vključevali v načrtovanje, izvajanje in evalviranje vzgojnega dela, spoznali so novo obliko sodelovanja s starši- individualni razgovori pred vstopom v vrtec, se udeležili uvodnega informativnega sestanka za starše novosprejetih otrok in pedagoške konference vrtca.

(c) 2014, Vrtec Antona Medveda Kamnik | Pravno obvestilo | Piškotki | Izdelava spletne strani