Logo EKP socialni sklad ENG

1MIZS

Projekt PV- 1. zaposlitev se nadaljuje tudi v novem šol. letu.

Naši kandidati Eva, Jasna in Petra so v tem času pridobivali znanja s področij usposabljanja kot so spretnosti in učinkovito izvajanje vzgojno-izobraževalnega dela, znanja in razumevanja, spoznavanje stališč, prepričanj in vrednot vrtca. V poletnem času so se aktivno vključevali v načrtovanje, izvajanje in evalviranje vzgojnega dela, spoznali so novo obliko sodelovanja s starši- individualni razgovori pred vstopom v vrtec, se udeležili uvodnega informativnega sestanka za starše novosprejetih otrok in pedagoške konference vrtca.