Enota Marjetica - Zaprice

Poslovni čas: 5.30 do 16.30

Novičke

• Tralala, hopsasa

Tralala, hopsasa, pustne smo šeme, tralala, hopsasa, nič nismo lene - rajali smo v vrtcu in se pridružili rajanju tudi na mestni ulici.

• Kurenti na obisku

V tem predpustnem času so tudi nas obiskali kurenti. Prikazali so nam svoj tradicionalni kurentov ples, mi pa smo si lahko zelo od blizu ogledali njihovo kurentijo - opravo, v katero so kurenti oblečeni in jim podarili robčke.

• Knjiga, moja prijateljica

Mesec februar je v naši enoti kulturno in literarno obarvan. Poseben prostor smo namenili knjigam, ki so jih otroci prinesli v vrtec. Z raznolikimi dejavnostmi bomo otrokom predstavili knjigo saj želimo, da knjiga postane njihova prijateljica.

Obvestila za starše

• Pogovorne urice v mesecu marcu

Pogovorne urice bodo predvidoma v ponedeljek, 31.3.2020. Starši boste v dneh pred sestankom prejeli SMS sporočilo.

Martina, Beti in Urška

• Pogovorne urice v mesecu februarju

Pogovorne urice bodo predvidoma v ponedeljek, 24.2.2020. Starši boste v dneh pred sestankom prejeli SMS sporočilo.

Martina, Beti in Urška

• Pogovorne urice - januar

Pogovorne urice bodo predvidoma tretji teden v mesecu januarju . Starši boste v dneh pred sestankom prejeli SMS sporočilo.

Martina, Beti in Mateja