Vrtec Antona Medveda Kamnik

Novi trg 26 B, 1241 Kamnik | tel.: (01) 830 33 30 | fax: (01) 839 13 27 | e-pošta: info@vrtec-kamnik.si

Enota Cepetavček - Nevlje
Nevlje 18, Kamnik
Tel: 01 839 15 73
cepetavcek@vrtec-kamnik.si
Poslovni čas: 5.30 do 16.30

Spoznavali in igrali smo se z barvami na različne načine.

Spoznali smo zgodbo Poredne barvice. Sestavljali smo razrezane barvne dele v celoto, se igrali barvni spomin, risali z barvo v mapi, oblikovali barvne kroglice iz krep papirja in jih lepili, prirejali. Hodlili smo po barvnih črtah in obročem poiskali pravi tulec. "Barvicam" smo iskali njihov dom, jih grupirali v skupine, metali barvne kocke....pri tem pa smo premagovali ovire, ki so se nam pojavile na poti in se tako plazili čez elastiko, skozi embalažo, nosili plastenke, napolnjene z barvno vodo, hodili po blazini. Bilo je prav zabavno.

 

(c) 2014, Vrtec Antona Medveda Kamnik | Pravno obvestilo | Piškotki | Izdelava spletne strani